Skip to content
projket unijny osiedle dla seniorów łódź

Prywatny dom seniora
w Łodzi

PRYWATNY DOM SENIORA W ŁODZI

OSTOJA SENIORA

Osoby zamieszkujące dom seniora w mieście Łódź mają dostęp do usług zdrowotnych, rehabilitacyjnych oraz opiekuńczo-pielęgnacyjnych, dostosowanych typowo do stanu ich zdrowia. Nie musisz już dłużej szukać idealnego mieszkania dla seniora w województwie łódzkim – OSTOJA SENIORA wychodzi naprzeciw wszystkim emerytom poszukującym swojego własnego miejsca, gdzie będą mogli na nowo poczuć, że żyją pełnią sił. Sporą uwagę przykładamy do aktywności mieszkańców prywatnych domów seniora, oferując szereg zajęć aktywizacyjnych dla emerytów, podczas których będą oni mogli poznać resztę lokatorów. Czteropiętrowe domy seniora posiadają na parterze przestronną przestrzeń wspólną do spotkań z innymi, centrum medyczne oraz jadalnię. Tutaj nikt nie poczuje się pominięty, zwłaszcza dzięki profesjonalnej obsłudze concierge.

apartamenty senioralne

MIESZKANIE BEZ BARIER

Nowoczesne budownictwo

Dom dla seniora w województwie łódzkim to

Nowy standard mieszkalny

Naszym mieszkańcom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Standard mieszkań znacząco podnosi obsługa concierge i całodobowa ochrona, jednak pomyśleliśmy także o innych udogodnieniach. Na terenie nieruchomości zlokalizowana będzie przychodnia, z której będą mogli korzystać między innymi mieszkańcy apartamentowca. Pojawi się również restauracja i wielofunkcyjne pomieszczenie, w którym odbywać się będą różnego rodzaju animacje i aktywizacyjne zajęcia dla seniorów. Tutaj każdy senior poczuje się po prostu komfortowo!

Dom seniora w Łodzi

Świetna opcja dla każdego
emeryta

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanego stanu zdrowia starszych członków naszego społeczeństwa, dlatego też lokatorzy domu seniora mają dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, która świadczona jest przez wykwalifikowaną kadrę. Decydując się na zakup mieszkania w kompleksie OSTOJA SENIORA możesz na Nas liczyć. Budynki i lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełniać standardy dostępności także dla osób o znacznie ograniczonej możliwości swobodnego poruszania się: szerokie przejścia, łatwo otwierane drzwi, przyjemna dla oka kolorystka i oświetlenie, a także kompleksowe wyposażenie to elementy, które składają się na prywatny dom seniora w Łodzi. Do dyspozycji mieszkańców jest również winda, komórki lokatorskie i garaż podziemny. Twórcy budynków, które wchodzą w skład niezwykłego miejsca jakim jest OSTOJA SENIORA zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

mieszkania senioralne
osiedle dla seniora w łodzi

Prywatne domy seniora

Odpowiedź na potrzeby osób starszych

Idea prywatnych domów seniora pojawiła się wraz ze starzeniem się społeczeństwa w krajach wysoko rozwiniętych. Bazując na wiedzy o różnicach pomiędzy osobami w podeszłym wieku a potrzebami ludzi pracujących, wychowujących dzieci czy studiujących, skłoniło deweloperów do budowy pierwszych kompleksów przeznaczonych typowo dla emerytów. VILLA ROMANÓW również postanowiła zadbać o najstarszych mieszkańców swojego osiedla, tworząc aż dwa budynki zaprojektowane wedle wymogów osób starszych. OSTOJA SENIORA to część większego kompleksu budynków, zapewniająca lokatorom miejsce do mieszkania oraz towarzystwo osób w podobnym wieku. Dziś bardzo wiele mówi się o samotności jakiej doświadczają starsi przedstawiciele naszego społeczeństwa – nasz prywatny dom seniora w Łodzi powstał po to, by takich przypadków było coraz mniej. Kładziemy ogromny nacisk na komfort oraz integrację, dając emerytom przestrzeń do samorealizacji oraz szansę na poznanie nowych znajomych o bardzo zbliżonym wieku, podobnych zainteresowaniach czy sposobie patrzenia na świat podczas licznych integracji.

skontaktuj się z nami

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Apartamenty Plus
Spółka z o.o.
ul. Romanowska 55 E lok. 17
91-174 Łódź
NIP 521-361-48-46

Godziny otwarcia biura Godziny otwarcia biura

Poniedziałek – Czwartek 8:00 – 16:30
Piątek 8:00 – 14:00
Sobota 10:00-13:00

tel. (42) 712-63-31 <br> kom. 663-490-722 tel. (42) 712-63-31
kom. 663-490-722
biuro@villaromanow.pl biuro@villaromanow.pl

dokładna lokalizacja

wyślij formularz

projekt unijny

Projekt nr RPLD 07.03.00-10-0014/18 jest współfinansowany przez UE z EFRR w ramach RPO na lata 2014-2020.
„Budowa i wyposażenie kompleksu mieszkalno- opiekuńczego Dom Seniora Romanów”