Skip to content
projket unijny osiedle dla seniorów łódź

Prywatny dom opieki
w Łodzi

PRYWATNY DOM OPIEKI W MIEŚCIE ŁÓDŹ

OSTOJA SENIORA

Seniorzy stanowią coraz większy procent polskiego społeczeństwa. Mimo wieku, wielu z nich posiada swoje pasje, zainteresowania oraz siłę do tego, by żyć pełnią życia. OSTOJA SENIORA to miejsce dla wszystkich emerytów, którym zależy na funkcjonowaniu w mieszkaniu przystosowanym do indywidualnych potrzeb jakie wykazują. Część osiedla VILLA ROMANÓW, jaką tworzą dwa domy opieki została stworzona z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu osobom starszym i schorowanym, które potrzebują przestrzeni, w której będą mogli otrzymać opiekę oraz pożądany spokój. Prywatny dom opieki mieści się na terenie miasta Łódź, jednak jest on oddalony od zgiełku, jakiego możemy doznać w centrum. Ogromne połacie terenów zielonych dają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, bez wdychania szkodliwych dymów, spalin czy oparów samochodowych, jakie bardzo często są obecne bezpośrednio w mieście.

apartamenty senioralne

DOM OPIEKI W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Stawia na bezpieczeństwo

Dom opieki dla osób starszych

Nowy standard mieszkalny

Oprócz zapewnieniu mieszkańcom osiedla opieki i bezpieczeństwa, dużą wagę skupiamy na organizacji wszelkiego rodzaju aktywności dla osób starszych. OSTOJA SENIORA to miejsce skupiające lokatorów w bardzo podobnym wieku. Mogą oni korzystać z szeregu zajęć integracyjnych oraz przestronnego miejsca spotkań, oddając się ulubionym zajęciom. Warto wiedzieć, że dom opieki znajduje się pomiędzy pozostałymi budynkami osiedla VILLA ROMANÓW, co zwiększa poczucie przynależności do osiedlowej społeczności. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie możliwość kontaktu z rówieśnikami, a także dba o swój własny odpoczynek, na pewno odnajdziesz się w stworzonym przez nas kompleksie. Również osoby niepełnosprawne, na co dzień poruszające się na wózkach inwalidzkich, mogą bez problemu przemierzać korytarze domu opieki. Mieszkania dostosowane są do obecności wózków – ich szeroki rozkład pozwala na swobodne wykonywanie manewrów i poruszanie się bez przeszkód.

Dom seniora w Łodzi

Świetna opcja dla każdego
emeryta

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanego stanu zdrowia starszych członków naszego społeczeństwa, dlatego też lokatorzy domu seniora mają dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, która świadczona jest przez wykwalifikowaną kadrę. Decydując się na zakup mieszkania w kompleksie OSTOJA SENIORA możesz na Nas liczyć. Budynki i lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełniać standardy dostępności także dla osób o znacznie ograniczonej możliwości swobodnego poruszania się: szerokie przejścia, łatwo otwierane drzwi, przyjemna dla oka kolorystka i oświetlenie, a także kompleksowe wyposażenie to elementy, które składają się na prywatny dom seniora w Łodzi. Do dyspozycji mieszkańców jest również winda, komórki lokatorskie i garaż podziemny. Twórcy budynków, które wchodzą w skład niezwykłego miejsca jakim jest OSTOJA SENIORA zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

mieszkania senioralne
osiedle dla seniora w łodzi

Otwarcie na świat i naturę

Oferta domu opieki w mieście Łódź

Sąsiedztwo zieleni, bliskość najważniejszych punktów usługowych, a także dostępność drogi dojazdowej to lokalizacyjne atuty zarówno dla osób zamieszkujących osiedle VILLA ROMANÓW, jak i najbliższych osób. Lokatorzy mogą cieszyć się życiem bez barier – na terenie osiedla znajdują się najważniejsze punkty usługowe, a także miejsc rekreacyjnych, gdzie wszyscy mieszkańcy mogą spędzić czas na wspólnych aktywnościach. OSTOJA SENIORA to czteropiętrowe domy opieki dla emerytów, którzy pragną odpoczynku w zacisznej okolicy. Na osiedlu można poczuć się jak podczas wiecznych wakacji, a seniorzy mogą poświęcić swój wolny czas na samorozwój, który ułatwia wielofunkcyjne pomieszczenie, w którym odbywają się zajęcia aktywizacyjne dla zainteresowanych. Osiedla dla seniorów to nowość w Polsce, jednak wcześniej ich zalet doświadczyły osoby starsze z USA, Europy Zachodniej czy Nowe Zelandii. Celem powstawania mieszkań na wynajem znajdujących się w specjalnych kompleksach senioralnych jest przede wszystkim zapewnienie emerytom szansy na znacznie wyższy komfort życia, przystosowany do ich indywidualnego stanu zdrowia. W miejscach takich jak OSTOJA SENIORA można czuć się bezpiecznym, zintegrowanym i przede wszystkim szczęśliwym.

skontaktuj się z nami

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Apartamenty Plus
Spółka z o.o.
ul. Romanowska 55 E lok. 17
91-174 Łódź
NIP 521-361-48-46

Godziny otwarcia biura Godziny otwarcia biura

Poniedziałek – Czwartek 8:00 – 16:30
Piątek 8:00 – 14:00
Sobota 10:00-13:00

tel. (42) 712-63-31 <br> kom. 663-490-722 tel. (42) 712-63-31
kom. 663-490-722
biuro@villaromanow.pl biuro@villaromanow.pl

dokładna lokalizacja

wyślij formularz

projekt unijny

Projekt nr RPLD 07.03.00-10-0014/18 jest współfinansowany przez UE z EFRR w ramach RPO na lata 2014-2020.
„Budowa i wyposażenie kompleksu mieszkalno- opiekuńczego Dom Seniora Romanów”